O nas

HomeO nas

WITAMY
W
SUN & BEAUTY FACTORY

🥰😍 Informacja dla Naszych kochanych Klientów 😍🥰

Wychodzimy na przód waszym oczekiwaniom i rozszerzamy zakres naszej działalności 🤩🤩🤩

Specjalnie dla Was wprowadziliśmy:
- ŚWIATŁOTERAPIĘ 🌞🌞🌞🌞🌞
- ŚWIATŁOLECZNICTWO 🌞🌞🌞🌞🌞
- AKTYNOTERAPIA 🌞🌞🌞🌞🌞

Od dawna wiadomo, że światłem można leczyć. Promienie słoneczne zapobiegają przecież krzywicy, poprawiają nastrój i leczą niektóre schorzenia skóry. Współczesna światłoterapia wykorzystuje barwne filtry do leczenia wielu chorób, między innymi nadciśnienia, depresji, cukrzycy, dolegliwości żołądka i wątroby.
Światłoterapia (fototerapia czyli leczenie światłem) wpływa na prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu budzi naturalne procesy regeneracyjne, stymuluje przemianę materii, wzmacnia układ immunologiczny, poprawia krążenie krwi. Jeżeli fala promieni systematycznie dociera poprzez oczy do kory mózgowej, uruchamia mechanizmy obronne organizmu, np. pobudza wydzielanie hormonów czy enzymów. Tak można przyspieszyć przepływ krwi w naczyniach wieńcowych, uregulować sen, układ nerwowy, poziom cukru czy zachęcić organizm do zrzucenia nadwagi.

🛑 UWAGA 🛑
Osoby zainteresowane umówieniem się do gabinetu w celu skorzystania z nowych usług ŚWIATŁOTERAPII prosimy o kontakt pod numer:
☎️☎️☎️ 883 535 261 ☎️☎️☎️
w celu rezerwacji terminu 😇

Prosimy również o udostępnianie tej informacji w celu dotarcia do wszystkich osób zainteresowanych ☺️
W naszym GABINECIE przestrzegamy wszystkich zaleceń sanitarnych aby nasze miejsce było dla Was bezpieczne.
Prosimy również naszych klientów o bezwzględne noszenie maseczek! Dbajmy Wspólnie o Nasze bezpieczeństwo 😇😇😇

🛑 UWAGA SOLARIUM JEST WYŁĄCZONE Z UŻYTKU 🛑
Niestety z powodu obostrzeń SOLARIA zostały zamknięte ;( Mamy nadzieję, że szybko sytuacja wróci do normy 🙂

OPALANIE TO NASZA PASJA

Zapraszamy państwa do nowego SOLARIUM w Łodzi. Znajdujemy się przy ulicy Legionów 46 niedaleko Manufaktury. Oferujemy usługi solaryjne w szerokim zakresie wyboru lamp opalających. Posiadamy w naszym salonie między innymi takie łóżka jak Rolls Royce wśród wszystkich łóżek, MegaSun 7900 alpha DELUXE +40x Collagen oraz Ergoline Prestige 1100S, Ergoline Prestige 990 Exclusive.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI ORAZ POWIEK

- metoda Ombre Brows
- metoda Masterclass Ombre Brows
- metoda cienia
- kreski powiek górnych i dolnych zagęszczające linie rzęs

Zapraszamy na bezpłatną konsultacje, w trakcie której wykonamy rysunek przybliżający efekt końcowy oraz analizę koloru ( pigmentu )
Zabiegi wykonywane są w sterylnym gabinecie przez wykwalifikowane w Polskim Instytucje Medycyny i Kosmetologii linergistki, serdecznie zapraszamy.
NAJNOWOCZEŚNIEJSZE SOLARIUM W ŁODZI

Nieopodal Manufaktury, jednego z największych centrum handlowo-usługowo-rozrywkowych w Łodzi mieści się nasza oaza spokoju SUN & BEAUTY FACTORY w której macie możliwość opalania się na najnowocześniejszych, klimatyzowanych łóżkach. Przytulne, lustrzane wnętrze i sympatyczna obsługa to tylko początek. Nasi pracownicy powitają Was szczerym uśmiechem i indywidualnie podejdą do każdego z Was, bo przecież każdy klient jest wyjątkowy!

Posiadamy certyfikat konsultanta opalania!

 

U Nas miejsce znajdzie się również dla tych, którzy towarzyszą swoim bliskim. Możecie zrobić szybki przegląd prasy, ugasić pragnienie kubeczkiem wody lub poprawić humor odrobiną słodkości które zawsze znajdziecie w naszej recepcji.

Oczywiście nie mogliśmy zapomnieć o najmłodszych, specjalnie dla Nich przygotowaliśmy kącik pełen gier, malowanek i zabawek aby umilić Waszym pociechom czas oczekiwania.

color
http://sunfactory.pl/wp-content/themes/alder/
http://sunfactory.pl/
#c1c1c1
style1
paged
Loading posts...
//
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off
off