O nas

HomeO nas

WITAMY W SUN & BEAUTY FACTORY

OPALANIE TO NASZA PASJA

Zapraszamy państwa do nowego SOLARIUM w Łodzi. Znajdujemy się przy ulicy Legionów 46 niedaleko Manufaktury. Oferujemy usługi solaryjne w szerokim zakresie wyboru lamp opalających. Posiadamy w naszym salonie między innymi takie łóżka jak Ergoline Prestige 1100S, Ergoline Prestige 990 Exclusive.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI ORAZ POWIEK

- metoda Ombre Brows
- metoda Masterclass Ombre Brows
- metoda cienia
- kreski powiek górnych i dolnych zagęszczające linie rzęs
Zapraszamy na bezpłatną konsultacje, w trakcie której wykonamy rysunek przybliżający efekt końcowy oraz analizę koloru ( pigmentu )
Zabiegi wykonywane są w sterylnym gabinecie przez wykwalifikowane w Polskim Instytucje Medycyny i Kosmetologii linergistki, serdecznie zapraszamy.
NAJNOWOCZEŚNIEJSZE SOLARIUM W ŁODZI

Nieopodal Manufaktury, jednego z największych centrum handlowo-usługowo-rozrywkowych w Łodzi mieści się nasza oaza spokoju SUN & BEAUTY FACTORY w której macie możliwość opalania się na najnowocześniejszych, klimatyzowanych łóżkach. Przytulne, lustrzane wnętrze i sympatyczna obsługa to tylko początek. Nasi pracownicy powitają Was szczerym uśmiechem i indywidualnie podejdą do każdego z Was, bo przecież każdy klient jest wyjątkowy!

Posiadamy certyfikat konsultanta opalania!

 

U Nas miejsce znajdzie się również dla tych, którzy towarzyszą swoim bliskim. Możecie zrobić szybki przegląd prasy, ugasić pragnienie kubeczkiem wody lub poprawić humor odrobiną słodkości które zawsze znajdziecie w naszej recepcji.

Oczywiście nie mogliśmy zapomnieć o najmłodszych, specjalnie dla Nich przygotowaliśmy kącik pełen gier, malowanek i zabawek aby umilić Waszym pociechom czas oczekiwania.

color
http://sunfactory.pl/wp-content/themes/alder/
http://sunfactory.pl/
#c1c1c1
style1
paged
Loading posts...
//
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off
off