Solarium

HomeSolarium

STREFA OPALANIA

Do Państwa dyspozycji udostępniamy aż osiem najnowocześniejszych łóżek, dzięki swojej różnorodności każdy znajdzie coś co spełni jego oczekiwania.

BOX6

Ergoline Prestige 1100S

chluba firmy Ergoline, urządzenie które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Łóżko o innowacyjnym kształcie dopasowanym do sylwetki ciała o szerokiej idealnie wyprofilowanej leżance z wgłębieniami na ramiona oraz podnóżkami. Spektakularny efekt dzięki połączeniu lamp podwójnie brązujących z lampami hybrydowymi o poszerzonym zasięgu światła z regulacją mocy. Lampy hybrydowe dzięki świetle czerwonym wchodzą w głąb skóry właściwej poprawiając nie tylko kolor ale również jakość skóry, spowalnia jej starzenie, redukuję zmarszczki i rozstępy, jest to łóżko wyróżniające się swoimi właściwościami. Przyrząd zapewni natychmiastową, równomierną opaleniznę dzięki wysokociśnieniowemu modułowi Ultra Performance oraz trzem dodatkowym lampom spagetti UV-B. Relax zapewni aroma, wodna bryza, mp3 oraz klimatyzacja regulowana według potrzeb.

BOX7

Ergoline Prestige 990

leżanka najnowszej generacji z regulacją mocy. Wygodne szerokie łóżko Multi-Relax z odpowiednio wyprofilowanym kształtem dopasuje się do każdego kształtu ciała. Technologia Ultra Performance z dwoma wysokociśnieniowymi połączeniami ramion gwarantują długotrwałe rezultaty opalania z których każdy będzie zadowolony.
Aby uprzyjemnić czas w trakcie wygrzewania się w świetle lamp wmontowane zostały mgiełka aromy, bryza, mp3 oraz klimatyzacja którą klienci dostosowują do własnych potrzeb.

BOX8

LUXURA V7 XL

urządzenie solaryjne stojące (typu tuba) posiadające platformę wibracyjną z regulacją czestotliwości ruchu która sterowana jest stopą. Dzięki swojej konstrukcji oraz lampach podwójnie brązujących połączonych z lampami hybrydowymi o mocy 200W zapewnia wspaniałą równomierną, zdrową opaleniznę. Połączenie platformy wibracyjnej oraz lamp hybrydowych wspaniale poprawiają kondycję skóry, jędrność oraz elastyczność. Dodatkowymi atutami tego urządzenia jest wprowadzony system QSENS który odpowiada za rozpylenie wodnej mgiełki która razem z XSENS-AROMA poprawi odczucie komfortu kąpieli solaryjnej. Dzięki muzyce z wbudowanego mp3 można się odprężyć oraz uciec od dnia codziennego.

BOX5

Opal fitness

urządzenie solaryjne stojące (typu tuba) o ergonomicznym kształcie który rewelacyjnie wpływa na efekt opalania. Dodatkowo przepiękną opaleniznę zapewniają podwójnie brązujące lampy (agresywne) o mocy 200W. Tuba posiada wbudowaną platformą wibrującą o różnych poziomach wibracji (według potrzeb klientów) która sterowana jest za pomocą stopy. W odprężeniu się pomaga wodna bryza oraz muzyka z mp3.

BOX4

Soltron XL 70

model łóżka leżącego posiadający blisko usytuowane lampy do ciała podwójnie brązujące w najnowszej technologii, dzięki którym uzyskujemy niemal natychmiastowy efekt przepięknej brązowej opalenizny Urządzenie posiada wodną bryzę, aromę, mp3, klimatyzację która zapewni dodatkowy komfort opalania.

BOX3

Ergoline Excellence 800 Exclusive (kolagenowe)

łóżko leżące o ergonomicznym kształcie dostosowanym do kształtu ciała z bryzą oraz aromą. Urządzenie posiada lampy podwójnie brązujące oraz kolagenowe które doskonale wpływają na kondycję skóry, poprawiając jej jędrność oraz przynoszą widoczny efekt odmładzający. Urządzenie posiada wodną bryzę, aromę oraz mp3.

BOX2

Ergoline Excellence 800 Exclusive

urządzenie leżące o podwójnie wyprofilowanej powierzchni dostosowanym do kształtu ciała która zwiększa przyjemność opalania z lampami podwójnie brązującymi najnowszej generacji. Łóżko dla większego zadowolenia posiada wodną bryzę, aromę oraz mp3.

BOX1

Ergoline 600 Classic

łóżko leżące posiadające ergonomiczny kształt, wodną bryzę poprawiającą komfort korzystania. Urządzenie posiada lampy podwójnie brązujące najnowszej generacji (agresywne) gwarantujące doskonałą opaleniznę całego ciała, a zwłaszcza ramion, dekoltu oraz twarzy. Łóżko posiada wbudowaną aromę oraz mp3.

color
http://sunfactory.pl/wp-content/themes/alder/
http://sunfactory.pl/
#c1c1c1
style1
paged
Loading posts...
//
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off
off